SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
151 997 €
(3 378 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Chłopska, Gdańsk

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku Przymorze Prezentujemy ofert...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Chłopska, Gdańsk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak

Podobni oglasi