SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
97 592 €
(1 743 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Jeziorna, Ełk

spalnica2
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,73m2 plus 2,93 komórki lokatorskiej znajduj...

Nadstropje:
2. nadstropje od 4
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Jeziorna, Ełk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

mKWADRAT nieruchomości Ełk

Wojciech Ogonowski

Podobni oglasi