SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
67 157 €
(1 429 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Dzierżoniów

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m², położone na Osiedlu Tęczowym w Dzie...

Ostalo
Starost oglasa: 245 dni
Posodobljeno: 245 dni

Lokacija

Dzierżoniów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Wombat Nieruchomości

Violetta Ożga - Wombat Nieruchomości

Podobni oglasi