SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
42 378 €
(1 087 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
Dąbrowa Górnicza

spalnica1
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | Dąbrowa Górnicza, Mydlice | ul. Ludowa 19/33B Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w dzielnicy Mydlice w...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Dąbrowa Górnicza
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VERITAS

Marek Wąsik

Podobni oglasi