SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
44 756 €
(1 148 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
Dąbrowa Górnicza

spalnica1
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 5/7 w dzielni...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Dąbrowa Górnicza
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VERITAS

Marek Wąsik

Podobni oglasi