Seznam ponudb
16
16
16
82 194 €
(1 787 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Dąbrowa Górnicza
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
46 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
NA SPRZEDAŻ - 2-POKOJOWE MIESZKANIE | DĄBROWA GÓRNICZA - GOŁONÓG Lokalizacja: al. Józefa Piłsudskiego, Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) Powierzchnia: 46 m²...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Starost oglasa:
445 dni
Posodobljeno:
443 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Dąbrowa Górnicza
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.