SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
50 400 €
(1 400 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Częstochowa

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

UWAGA NOWA ATRAKCYJNA CENA Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe - Raków (SM Hutnik) Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 36,7 m 2 w bloku. Usta...

Ostalo
Starost oglasa: 255 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Częstochowa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SCHEDA SCHEDA

Beata Noga

Podobni oglasi