SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
75 229 €
(1 505 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Podhalańska, Bytom

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu - Szombierki Oferujemy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu , przy ul. Podhalańskiej w dz...

Ostalo
Starost oglasa: 458 dni
Posodobljeno: 457 dni

Lokacija

Podhalańska, Bytom
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MDK SILESIA

Natalia Wadrańska

Podobni oglasi