SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
52 972 €
(981 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Stefana Batorego, Bytom

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, idealnego dla osób marzących o własnym miejscu w mieście, a jednocześnie ceniących sobie bl...

Nadstropje:
3. nadstropje od 4
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Stefana Batorego, Bytom
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REMAX POLSKA

Marta Kulawik

Podobni oglasi