Seznam ponudb
15
15
15
70 499 €
(1 469 € / m²)
Prodaja
3
1
48 m²
Józefa Nickla, Bytom
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
48 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602
Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą komfortowego, 3-pokojowe...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Nadstropje:
3. nadstropje od 3
Starost oglasa:
36 dni
Posodobljeno:
34 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Józefa Nickla, Bytom
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.