Seznam ponudb
18
18
18
141 470 €
(2 050 € / m²)
Prodaja
4
1
69 m²
Glinki, Bydgoszcz
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
69 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
OPIEKUN OFERTYKRZYSZTOF SAŁEKTEL: 513-383-127Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości w doskonałej lokalizacji.Prezentowa...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Starost oglasa:
455 dni
Posodobljeno:
454 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Glinki, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.