SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
163 641 €
(2 372 € / m²)
Prodaja
4
1
69 m²
Flisacka, Bydgoszcz

spalnica4
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkn...

Nadstropje:
3. nadstropje od 3
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Flisacka, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Podobni oglasi