SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
92 811 €
(2 578 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Mała, Bydgoszcz

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeń...

Nadstropje:
1. nadstropje od 7
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Mała, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Podobni oglasi