SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
57 660 €
(1 747 € / m²)
Prodaja
1
1
33 m²
Niecała, Bydgoszcz

spalnica1
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie - Bydgoszcz, Jachcice Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o pow...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Niecała, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Mateusz Kaczmarek

Podobni oglasi