SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
104 349 €
(2 981 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Gajowa, Bydgoszcz

spalnica2
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamknięt...

Nadstropje:
3. nadstropje od 6
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Gajowa, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Podobni oglasi