SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
105 981 €
(2 650 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Mennica, Bydgoszcz

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli TAK to ta of...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Mennica, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Podobni oglasi