SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
157 504 €
(2 072 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Cicha, Bydgoszcz

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 77 m², idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Dużym atutem nieruchomości jest ni...

Nadstropje:
2. nadstropje od 3
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Cicha, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Monika Straszewska

Podobni oglasi