SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
203 263 €
(2 541 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Mennica, Bydgoszcz

spalnica3
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Biuro Makler poleca: Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Po...

Nadstropje:
5. nadstropje od 5
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Mennica, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Podobni oglasi