SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
116 972 €
(2 599 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Mennica, Bydgoszcz

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Biuro Makler poleca: Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Po...

Nadstropje:
1. nadstropje od 6
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Mennica, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Podobni oglasi