SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
148 528 €
(2 475 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Sandomierska, Bydgoszcz

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Biuro Makler poleca: Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpiecze...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Sandomierska, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Podobni oglasi