SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
93 760 €
(2 404 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Toruńska, Bydgoszcz

spalnica2
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamknięt...

Nadstropje:
4. nadstropje od 7
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Toruńska, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Podobni oglasi