SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
124 561 €
(2 395 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Perłowa, Bydgoszcz

spalnica3
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamknięt...

Nadstropje:
3. nadstropje od 7
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Perłowa, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Podobni oglasi