SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
105 160 €
(1 618 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Gdańska, Bydgoszcz

spalnica3
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy!!! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono...

Nadstropje:
1. nadstropje od 2
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Gdańska, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Justyna Jędryczka

Podobni oglasi