SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
84 935 €
(2 498 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
Rycerska, Bydgoszcz

spalnica2
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpiec...

Nadstropje:
1. nadstropje od 5
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rycerska, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński

Podobni oglasi