SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
117 702 €
(2 871 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Fordońska, Bydgoszcz

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

MAKLER POLECA Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Wyszogrodzie z widokiem na Wisłę Na sprzedaż słoneczne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierz...

Nadstropje:
3. nadstropje od 5
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Fordońska, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Joanna Maciaczyk

Podobni oglasi