Seznam ponudb
15
15
15
94 255 €
(2 049 € / m²)
Prodaja
3
1
46 m²
Gdańska, Bydgoszcz
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
46 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Mieszkanie 3-pokojowe – Bydgoszcz, ul. Pomorska
Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 46,5 m² w zabytkowej, odnowionej kamienicy w samym ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Ločena kuhinja
Leseni pod
Po prenovi
Nujna prenova
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Daljinsko ogrevanje
Nadstropje:
1. nadstropje od 1
Starost oglasa:
143 dni
Posodobljeno:
42 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Gdańska, Bydgoszcz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.