SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
119 940 €
(3 332 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Miodowa, Bielsko-Biała

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i zadaszonym tarasem, położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Miodowej w Bielsku-Białej....

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeNaravna svetlobaLeseni pod

Parametri

Lastništvo:
Ostalo
Stanje:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Starost oglasa: 123 dni
Posodobljeno: 55 dni

Lokacija

Miodowa, Bielsko-Biała
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Maksymilian Skrzyp

Podobni oglasi