SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
108 370 €
(1 901 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Kaszubska, Białogard

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,42 m2 na 1 piętrze. Położone w centralnym punkcie Koszalina przy ulicy Zwycięstwa, z dostępem...

opremljeno
Starost oglasa: 444 dni
Posodobljeno: 438 dni

Lokacija

Kaszubska, Białogard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Martyna Piasecka

Podobni oglasi