SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
176 633 €
(2 849 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Kaszubska, Białogard

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Ogromnym atutem jest bliskość morza- jedynie 300 metrów.Cała infrastruktura w zasięgu ręki. Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni całkowitej 62,4 ...

Ostalo
Starost oglasa: 450 dni
Posodobljeno: 450 dni

Lokacija

Kaszubska, Białogard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Oleksii Lytvynenko

Podobni oglasi