SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
169 794 €
(2 096 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Kaszubska, Białogard

spalnica4
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaDa

Opis

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 81,91 m2 znajdujące się na III piętrze w Ustce.
W skład nieruchomości wchodzą 4 pokoje, zamknięta...

Ostalo
Starost oglasa: 453 dni
Posodobljeno: 445 dni

Lokacija

Kaszubska, Białogard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Michał Trybiński

Podobni oglasi