SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
82 303 €
(1 247 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Sidorska, Biała Podlaska

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż przytulne mieszkanie, zlokalizowane w Białej Podlaskiej, przy ul. Sidorskiej, przy samej Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawł...

opremljeno
Starost oglasa: 446 dni
Posodobljeno: 437 dni

Lokacija

Sidorska, Biała Podlaska
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Tomasz Zalewski

Podobni oglasi