SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
211 854 €
(2 184 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²
Veracruz

spalnica3
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Parterre Panamá Pacífico is an exclusive residential project located in the vibrant community of Panamá Pacífico, one of the fastest-growing and devel...

Ostalo
Starost oglasa: 262 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Veracruz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi