SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
331 752 €
(2 086 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
159 m²
Calle 73 Este, San Francisco

spalnicaatypical
površina159 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment strategically located in San Francisco, very close you can find restaurants, supermarkets, shopping centers, beauty salons, pharmacies, gas ...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Calle 73 Este, San Francisco
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi