SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
536 658 €
(1 715 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
313 m²
Avenida 4ta C Sur, San Francisco

spalnicaatypical
površina313 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beautiful ocean view apartment in Coco del Mar. The PH Marina del Rey has the benefit of being a quiet and familiar building, with an exclusive locati...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Avenida 4ta C Sur, San Francisco
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi