SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
209 784 €
(2 185 € / m²)
Prodaja
1
1
96 m²
Calle Punta Colón, San Francisco

spalnica1
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Frente al mar, la vida es más sabrosa.Tenga su hogar frente al mar al alcance de su mano.Ubicado en el corazón de la ciudad, Punta Pacífica, sector Pr...

opremljeno
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Calle Punta Colón, San Francisco
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Be Panama Real Estate

Podobni oglasi