SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
308 083 €
(1 426 € / m²)
Prodaja
3
2+
216 m²
Calle 73 Este, San Francisco

spalnica3
površina216 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Joy Apartment in San Francisco, Panama – Luxury Living
This stunning 216 m² apartment in the sought-after neighborhood of San Francisco, Panama offers...

Ostalo
Starost oglasa: 263 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Calle 73 Este, San Francisco
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi