SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
174 744 €
(1 560 € / m²)
Prodaja
2
2+
112 m²
Calle 73 Este, San Francisco

spalnica2
površina112 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

San Francisco Bay is an exclusive residential building located in the heart of Panama City. Offering modern luxury living with breathtaking views of t...

Ostalo
Starost oglasa: 264 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Calle 73 Este, San Francisco
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi