SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
615 060 €
(1 013 € / m²)
Prodaja
4
2+
607 m²
Avenida 3 K Sur, San Francisco

spalnica4
površina607 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience luxury living at Belvedere Park, one of Coco del Mar’s most prestigious residential towers. This spacious 607.96 m² (6,544 ft²) apartment i...

Ostalo
Starost oglasa: 264 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Avenida 3 K Sur, San Francisco
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi