SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 633 009 €
(5 373 € / m²)
Prodaja
5
2+
490 m²
San Francisco

spalnica5
površina490 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Own one of only five residences at Waterfront 6—where refined design, smart living, and uninterrupted views of the marina and skyline redefine what it...

Ostalo
Starost oglasa: 363 dni
Posodobljeno: 84 dni

Lokacija

San Francisco
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Panama

Podobni oglasi