SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
567 882 €
(3 505 € / m²)
Prodaja
4
2+
162 m²
Juan Díaz

spalnica4
površina162 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

The IVY is positioned in the upscale Santa Maria Golf and Country Club area, The IVY offers luxury 3-bedroom apartments that are both high-quality and...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Juan Díaz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Panacrypto

Podobni oglasi