SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
573 395 €
(3 034 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
189 m²
Juan Díaz

spalnicaatypical
površina189 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

"Apartment in Santa Maria - New Construction It is one of the most exclusive projects in Panama City. It is located within the Santa Mar�a Golf & Cou...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNadstropjeKuhinjski aparatiRazgledLeseni pod

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Juan Díaz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi