SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
400 643 €
(2 504 € / m²)
Prodaja
3
2+
160 m²
Gonzalo Vásquez

spalnica3
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beachfront Investment Apartment at Waterways PlayaBlanca Bay

Exclusive Coastal Living with Resort-Style Amenities

Ostalo
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Gonzalo Vásquez
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi