SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
169 995 €
(1 932 € / m²)
Prodaja
1
1
88 m²
Avenida Balboa, Calidonia

spalnica1
površina88 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Live the Bayfront Lifestyle in Panama’s Iconic La Gaviota

Step into an unbeatable city-and-sea lifestyle with this exclusive 1-bedroom apartment in L...

Ostalo
Starost oglasa: 256 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Avenida Balboa, Calidonia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi