SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
192 206 €
(1 796 € / m²)
Prodaja
1
1
107 m²
Avenida Amador, Ancón

spalnica1
površina107 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Your Exclusive Apartment With Views In Panama's Amador
A Life Of Serenity And Beauty Awaits In Causeway Towers

Discover the perfect place for your ne...

Ostalo
Starost oglasa: 259 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Avenida Amador, Ancón
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi