SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
466 403 €
(2 404 € / m²)
Prodaja
3
2+
194 m²
Calle Aviación

spalnica3
površina194 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Light House Playa Blanca, where luxury meets the beach in Panama. Located in the heart of Playa Blanca, one of the most vibrant and sought-...

Ostalo
Starost oglasa: 263 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Calle Aviación
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Panama City

Podobni oglasi