SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
213 668 €
(4 856 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
شارع حنشفت, ولاية مسقط

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to one of the most exciting and unique real estate opportunities in the Gulf, Nickelodeon Hotels & Resorts Oman, nestled within the iconic AID...

opremljeno
Starost oglasa: 78 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

شارع حنشفت, ولاية مسقط
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi