SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 650 000 €
(9 821 € / m²)
Prodaja
5
2+
168 m²
Minervalaan, Amsterdam

spalnica5
površina168 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Minervalaan 23-3, 1077 NK Amsterdam

Situated on the stately and leafy Minervalaan in the highly sought-after Amsterdam Zuid, this spacious and charac...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Minervalaan, Amsterdam
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Baerz & Co Luxury Homes International

Podobni oglasi