SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
505 585 €
(3 889 € / m²)
Prodaja
2
1
130 m²
Rhine Road

spalnica2
površina130 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Quote: "Every child is an artist. The problem is how to remain an artist once we grow up." - Pablo Picasso

Experience the ultimate island lifestyle...

opremljeno
Starost oglasa: 477 dni
Posodobljeno: 274 dni

Lokacija

Rhine Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lion Crest Realty

Podobni oglasi