SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
746 833 €
(7 861 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
95 m²
J.E. Irausquin Boulevard

spalnicaatypical
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Azure Residences – Unit 513, Your Real Retreat with Ocean Views!A Charming 2 Bedroom, 2 Bathroom Condo on the 5th floor.With an asking pric...

Ostalo
Starost oglasa: 487 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

J.E. Irausquin Boulevard
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HKG Real Estate Aruba

Podobni oglasi