SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
239 000 €
(2 234 € / m²)
Prodaja
3
1
107 m²
Ernst-Ludwig-Straße, Wöllstein

spalnica3
površina107 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese moderne und gepflegte Wohnung aus dem Jahr 2007 vereint zeitgemäße Architektur mit hohem Wohnkomfort und durchdachten Details. Funktionalität un...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Ernst-Ludwig-Straße, Wöllstein
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES Vertriebs GmbH

Podobni oglasi